Aktualności

06.12.2017

Nowe zasady ochrony danych osobowych przewidziane przez Rozporządzenie ogólne o ochronie danych (RODO) – szkolenie dla członków PIGMiUR

25 maja 2018 roku wejdą w życie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. By być dobrze przygotowanym do nadchodzących zmian w zakresie ochrony danych osobowych wprowadzanych przez rozporządzenie RODO, 5 grudnia br. Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zorganizowała szkolenie dla firm zrzeszonych w Izbie z ww. tematyki.

Czytaj więcej
21.11.2017

Katalog polskich producentów

Na naszej stronie w zakładce „Współpraca międzynarodowa” wstawiliśmy katalog polskich producentów zrzeszonych w naszej Izbie. Katalog w wersji elektronicznej dostępny jest w języku polskim, angielskim i rosyjskim.

Czytaj więcej
06.11.2017

Zmiana terminu AGRO SHOW! – już od 2018 roku Wystawa będzie odbywać się od czwartku do niedzieli

W dniu 25 października 2017 roku Rada Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych podjęła decyzję o zmianie terminu przyszłorocznej wrześniowej Wystawy AGRO SHOW i rezygnacji z organizacji wydarzenia w poniedziałek. Ta decyzja została podjęta po latach dyskusji wewnątrz Izby i wielu prośbach ze strony wystawców. Uważamy, że będzie to zmiana zdecydowanie na lepsze.
Począwszy od 2018 roku Wystawa AGRO SHOW odbywać się będzie zawsze od czwartku do niedzieli, a nie jak dotychczas od piątku do poniedziałku. Czyli w nadchodzącym roku będą to dni 20-23 września (czwartek-niedziela), a nie 21-24 września (piątek-poniedziałek).

Czytaj więcej