Co nowego u członków?

27.02.2018

Otwarcie nowej hali w zakładach Bury Maszyny Rolnicze.

23 lutego 2018 roku otwarto nową halę w zakładach Bury Maszyny Rolnicze w Woźniakowie pod Kutnem. Nowy obiekt producenta opryskiwaczy i sprzętu uprawowego ma 2000 metrów kwadratowych powierzchni.
Inwestycja obejmowała budowę nowej hali, ale również jej wyposażenie. W nowej hali znajdzie się sekcja montażowa, magazyn części zamiennych oraz stanowisko do końcowej kontroli opryskiwaczy sadowniczych i rolniczych.

Czytaj więcej
04.07.2017

Horsch powołał Interkulturowy Program Nauczania

W Schwandorfie HORSCH powołał do życia Interkulturowy Program Nauczania, za który został wyróżniony najważniejszą w Niemczech nagrodą „Human-Ressourscen – Excellence Award HR”. Nagroda została przyznana za zwycięstwo w kategorii „Innowacja” i podkreśla innowacyjny charakter firmy, która może stanowić wzór odwagi, wytrwałości i pasji.

Czytaj więcej
31.05.2017

Nowa fabryka SaMASZ rośnie w oczach.

Trwają prace budowlane nowej fabryki SaMASZ w gminie Zabłudów. Już w IV kwartale 2017 roku planowana jest przeprowadzka. Budowa rozpoczęła się w czerwcu 2016 r., a zakończenie prac przewidywane jest na IV kwartał 2017 r. Wtedy też nowa fabryka powinna produkować ponad 10 tysięcy maszyn rocznie.

Czytaj więcej
21.04.2017

Lely sprzedaje dział Forage Solutions

Firma Lely zamierza skoncentrować się na robotach i systemach do zarządzania danymi stada. To powód dla którego sprzedaje dział Forage Solutions, zajmujący się produkcją maszyn do zbioru pasz objętościowych. Nabywcą będzie firma Agco Corporation, światowy lider, w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji maszyn rolniczych.

Czytaj więcej