Otwarcie nowej hali w zakładach Bury Maszyny Rolnicze.

27.02.2018

23 lutego 2018 roku otwarto nową halę w zakładach Bury Maszyny Rolnicze w Woźniakowie pod Kutnem. Nowy obiekt producenta opryskiwaczy i sprzętu uprawowego ma 2000 metrów kwadratowych powierzchni.
Inwestycja obejmowała budowę nowej hali, ale również jej wyposażenie. W nowej hali znajdzie się sekcja montażowa, magazyn części zamiennych oraz stanowisko do końcowej kontroli opryskiwaczy sadowniczych i rolniczych.

Dzięki nowej powierzchni skróci się czas na realizację zamówień, jak i dostawę części zamiennych, a także usługi serwisowe. Przez przeniesienie montażu będzie można powiększyć sekcję spawalniczą, produkcję usprawnią nowe obrabiarki i inne nowoczesne maszyny. W magazynie stanęły olbrzymie automatyczne, w pełni skomputeryzowane regały, wyszukanie potrzebnych części czy akcesoriów będą zajmować sekundy, pracownik na elektronicznym panelu określi zapotrzebowanie, a z regału wysuwa się półka z poszukiwanymi częściami. Stanowisko kontroli opryskiwaczy, zostało wyposażone w superprecyzyjny sprzęt pomiarowy renomowanych producentów. Wojciech Bury przyznaje, że firma dysponuje teraz najlepszym w kraju sprzętem pomiarowym do kontroli opryskiwaczy, każdy rolnik będzie mógł  w firmie sprawdzić swoją maszynę przed sezonem.


W piątkowej uroczystości otwarcia wzięli udział przedstawiciele ministerstwa rolnictwa, władz samorządowych województwa łódzkiego, gminy i powiatu kutnowskiego, oraz łowickiego, izb rolniczych, krajowi i zagraniczni kontrahenci firmy, a także pracownicy firmy Bury. Właściciel z dumą zaznaczył, że to dziś już trzypokoleniowa rodzinna firma, wstęgę do nowej hali przecięła wraz nim wnuczka Anastazja.