AgroAs rozszerza ofertę maszyn

11.10.2022

AGROAS wsłuchując się w potrzeby swoich klientów, zdecydował się poszerzyć portfolio o maszyny do mieszania i aplikacji nawozów organicznych w gospodarstwach rolnych.

Z początkiem czerwca 2022 r rozpoczęliśmy współpracę z Liderem na rynku Europejskim w produkcji maszyn do stosowania nawozów organicznych – firmą SAMSON AGRO. W ofercie grupy znajdują się maszyny firmy Samson oraz Pichon. Grupa SAMSON AGRO jest największym europejskim dilerem wozów ascenizacyjnych. Zdobyte 80 – letnie doświadczenie w rozrzucaniu, rozlewaniu, mieszaniu i aplikacji nawozów organicznych przez Producenta daje AGROAS poczucie pewności, że jako AUTORYZOWANY DEALER marki SAMSON i PICHON, sprostamy największym wymaganiom stawianym przez Rolników w temacie odpowiedniej techniki do prac związanych ze stosowaniem tego rodzaju nawozów.

AGROAS to również wieloletni diler maszyn firmy HORSCH. Jeszcze do niedawna obsługiwaliśmy teren Opolszczyzny i część Dolnego Śląska. Natomiast od września tego roku objęliśmy swoimi usługami całe województwo dolnośląskie oraz niektóre powiaty województwa lubuskiego. Jest to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, szczególnie tych z rejonu działania naszego oddziału w Gołaczowie. Do tej pory oferowaliśmy im zakup maszyn marki CLAAS a teraz do tego portfolio doszła kolejna marka premium, którą niewątpliwie jest firma HORSCH. Dzięki temu przedsięwzięciu AGROAS swoją ofertą obejmuje grunty o łącznej powierzchni 1,5 miliona hektarów, co w skali kraju daje nam ok.10% wszystkich gruntów ornych w Polsce. Powyższa informacja doskonale wiąże się z kolejną informacją, którą chcielibyśmy Wam przekazać. Mianowice w bieżącym roku podjęliśmy decyzję o rozbudowie oddziału w Gołaczowie, polegającej na dokupieniu terenu oraz rewitalizacji i zwiększeniu powierzchni handlowej, serwisu oraz magazynu. Zakończenie prac planujemy w 2023 roku.

Na koniec chcielibyśmy się podzielić się z Państwem informacją o powrocie naszej flagowej imprezy AGROCZAS. Niestety przez sytuację epidemiologiczną, spowodowaną pandemią, poprzednie 3 edycje nie odbyły się. Tym bardziej jest nam miło, że możemy powrócić do naszej tradycji. AGROCZAS to jedna z największych imprez tego typu w południowo-zachowniej Polsce. Impreza AGROCZAS to 2 dni dawki merytoryki – zwiedzanie poletek doświadczalnych rzepaku, zbóż i kukurydzy oraz pokazy polowe maszyn. W kolejnej części spotkanie przechodzi w bardziej rozrywkową formę i na zaproszonych gości czeka dużo atrakcji, przygotowanych specjalnie na tę okoliczność. W 2023 roku impreza będzie miała szczególny charakter, gdyż świętować będziemy 30 lecie firmy AGROAS. Zmieniamy również dotychczasową lokalizację AGROCZAS i przenosimy się na teren skansenu w Wójtowicach k. Grodkowa (woj.opolskie). Mamy nadzieję, że tym razem wszystko przebiegnie po naszej myśli i będziemy mogli spotkać się z naszymi klientami na żywo, tak jak przed covidem.