Agroperfekt Sp. z o.o. z siedzibą w Kisielicach świętuje 15 lat działalności

07.10.2022

Agroperfekt Sp. z o.o. obchodzi w tym roku 15 lecie swojej działalności. Obchody jubileuszu zbiegły się w czasie z otwarciem nowego punktu sprzedaży spółki w Galinach koło Bartoszyc.

Firma prowadzi już swoje oddziały w Kisielicach, gdzie jest siedziba główna, Działdowie i Nowej Wsi Rzecznej. Każdy oddział zapewnia pełną obsługę Klienta na najwyższym poziomie doradztwa, oferuje profesjonalny serwis sprzętu, zaopatrzenie w części zamienne oraz pomoc w uzyskaniu korzystnego finansowania.

Piętnaście lat działalności Agroperfekt na rynku zaowocowało współpracą
z najlepszymi światowymi i polskimi producentami sprzętu dla rolnictwa. W ofercie firmy rolnicy znajdą m.in. ciągniki Steyr, ładowarki JCB, prasy McHale, agregaty Vaderstadt, siewniki Pottinger, beczkowozy Joskin czy opryskiwacze Krukowiak. Klienci, którzy zaopatrują się w maszyny rolnicze w Agroperfekt doceniają fakt, że firma opiekuje się nimi przez cały okres użytkowania maszyny. Doskonale wyposażone warsztaty, przeszkoleni mechanicy i dostęp do części zamiennych gwarantują rolnikom bezpieczeństwo, szczególnie w czasie natężonych prac polowych. Istotnym ułatwieniem jest tutaj usługa serwisu online dostępna całą dobę, poprzez stronę internetową www.agroperfekt.pl.

Agroperfekt oferuje rozwiązania dla gospodarstw o różnych profilach zarówno roślinnym, hodowlanym jak i mieszanych, a także różnej  wielkości areału. Właśnie dlatego cały zespół pracowników Agroperfekt szczególną uwagę zwraca na dobre zrozumienie specyfiki gospodarstwa i jego potrzeb wynikających z warunków gospodarowania. Firma wspiera też klientów w pozyskiwaniu funduszy unijnych
i uzyskaniu komercyjnego finansowania.

11 listopada, w siedzibie firmy w Kisielicach, podczas Technology Tour producenta ciągników marki Steyr, będzie można obejrzeć pokazy maszyn, zapoznać się
z najnowocześniejszymi technologiami oraz wznieść toast za dalszy rozwój firmy Agroperfekt.