Argo Tractors na AGRO SHOW

10.10.2022

Agro Show są największymi targami rolniczymi w naszym kraju. Ich organizacją od 1999 r. zajmuje się Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Podczas wydarzenia prezentowane są najnowsze i najbardziej nowoczesne maszyny oraz urządzenia rolnicze. To już kolejna edycja Agro Show, w której Argo Tractors wzieło udział . Duże zainteresowanie w branży wywołała ubiegłoroczna, oficjalna prezentacja produktów Argo Tractors na rynku polskim.

Podczas tegorocznych targów rolniczych Agro Show firma Argo Tractors zaprezentowała najnowsze modele produkowanych przez siebie ciągników pod markami McCormick oraz Landini. Na terenie lotniska w Bednarach, nastąpiła oficjalna premiera nowych serii ciągników, które nie były jeszcze prezentowane w Polsce. Prezentowane po raz pierwszy produkty to nowe ciągniki Landini REX 4, Serie 5 Serie 6H oraz Serie 7 SWB. Jeżeli chodzi o markę McCormick to zwiedzający mogli po raz pierwszy zobaczyć reprezentantów nowych serii X4F, X5, X6.4 P6 oraz X7 SWB. Prezentowana, w pełni odświerzona oferta ciągników ze stajni ARGO spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony zwiedzających jak i przedstawicieli prasy branżowej. Działania marketingowe związane z tegoroczną edycją Agro Show są jednym z wielu elementów aktywności jakie podejmuje Argo Polska w celu zwiekszenia obecności produktów Argo na rynku polskim.
Wraz z Agro Show 2022 minął rok od oficjalnego ogłoszenia działalności Argo Tractors na rynku Polskim przez nową inwestycję spółki – Argo Polska. Od tego czasu, dzięki dynamicznym zmianom, Argo Polska rozwinęła swoją sieć Dealerską – marka McCormick nawiązała współpracę z 9 Dealerami, a marka Landini z 4. Samo Argo Polska, by móc sprawniej i efektywniej wspierać swoją sieć Dealerów, również poszerzyło swój zespół o kolejne 4 nowe osoby.
Z wystawcą można było się spotkać w sektorze E na stoisku 223.