Mobilny zbiornik TrolleyMaster® firmy Kingspan Water & Energy wyróżniony przez KRUS

31.03.2022

W tym roku do grona „wyrobów zwiększających bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie rolnym” dołączył mobilny zbiornik na paliwo oraz AdBlue® – TrolleyMaster®, nagrodzony przez KRUS.

Tankuj tam, gdzie chcesz

Wyróżniony statuetką „Dobrosław” TrolleyMaster® to poręczny i wszechstronny zbiornik mobilny na kołach do dystrybucji oleju napędowego lub AdBlue® w każdym terenie. Produkt jest dostępny w dwóch pojemnościach – 60 oraz 100 litrów. Warto dodać, iż zbiornik powstał w fabryce w Rokietnicy pod Poznaniem, która od ponad 20 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości zbiorników z polietylenu.

Zaprojektowane przez lokalny zespół zbiorniki TrolleyMaster® powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Klienci poszukiwali bezpiecznego i atestowanego zbiornika, który mogą zabrać ze sobą dosłownie wszędzie.

Nagroda KRUS podkreśla walory produktu zwiększające bezpieczną pracę w rolnictwie, ale zastosowania dla tego kompaktowego zbiornika są ogromne. Niewielkich rozmiarów TrolleyMaster® świetnie sprawdzi się zarówno we wcześniej wspomnianym rolnictwie, ale także w transporcie, budownictwie, transporcie wodnym czy w ogrodnictwie.

Komfort, ergonomia i bezpieczeństwo pod lupą

Poznając bliżej specyfikacje mobilnych zbiorników TrolleyMaster® od razu widać, że producent – Kingspan Water & Energy – priorytetowo potraktował kwestię bezpieczeństwa: dedykowana kieszeń nalewaka wyłapuje skropliny oraz zabezpiecza go podczas transportu. Z kolei zamykany zawór kulowy chroni przed wyciekiem magazynowanej substancji.

Na uwagę zasługuje fakt, że zbiornik jest mobilny nie tylko z nazwy – został wyposażony w pełne, gumowe koła terenowe, dzięki którym pokonanie nawet nierównego czy nieutwardzonego terenu nie będzie stanowić problemu. Do tego dochodzi ergonomiczny uchwyt zapewniający pewny chwyt przy ciągnięciu i podnoszeniu zbiornika oraz wnęka na wąż dystrybucyjny, aby nie przeszkadzał w transporcie.

Zbiorniki TrolleyMaster® podbijają serca coraz szerszego grona użytkowników. Ich uniwersalność i łatwość obsługi, a także 2 lata gwarancji na zbiornik i wyposażenie sprawiają, że ciężko znaleźć na rynku podobne urządzenie. Zdecydowanie warto postawić na zbiornik TrolleyMaster® w swojej działalności, który z pewnością przyczyni się do oszczędności czasu i zasobów.