Nowy sklep internetowy firmy SIPMA

16.04.2024

irma SIPMA, producent maszyn rolniczych oraz wałów przegubowo-teleskopowych stale wprowadza nowe rozwiązania dla swoich klientów. Jednym nich było uruchomienie na początku bieżącego roku nowego sklepu internetowego.

Nowa wersja sklepu znajdująca się pod adresem sklep.sipma.pl, pozwala na bezpośredni dostęp do aktualnych cen maszyn, wałów i części zamiennych, a także bieżących stanów magazynowych oraz promocji na poszczególne produkty. Klient po założeniu konta w Sklepie internetowym SIPMA otrzymuje dostęp do należnych mu rabatów, które będą widoczne po zalogowaniu się w serwisie.

Nowy Sklep internetowy SIPMA to przejrzysta oraz łatwa w obsłudze platforma zakupowa dostosowana także do urządzeń mobilnych. W serwisie znaleźć można zgromadzoną w jednym miejscu kompleksową ofertę maszyn, części i wałów SIPMA. Dzięki wyszukiwarce opartej na katalogach części, sklep umożliwia ich komfortowy dobór do danej maszyny. Platforma sprzedażowa zawiera także konfigurator wałów przegubowo-teleskopowych ułatwiający ich zakup. W nowym sklepie znaleźć można również szybkie płatności dzięki integracji z systemem Przelewy24, a także możliwość porównania produktów oraz dopasowania ich do własnych potrzeb.

Sklep internetowy SIPMA znaleźć można na stronie internetowej sklep.sipma.pl.