Projekty
Prawo – porady i informacje

Jesteśmy gotowi do RODO. Spełniamy obowiązek informacyjny w związku z wejściem w życie nowych regulacji o ochronie danych osobowych.
Poniżej znajdują się dokumenty spełniające obowiązek informacyjny wynikający z nowych przepisów. Dokumenty przygotowane są w zależności od relacji jakie występują pomiędzy podmiotem (firmą) lub osobą  prywatną a Izbą. Prosimy o zapoznanie się z odpowiednim dokumentem.

———————————————————————-

Istnieje możliwość uzyskania porad prawnych i podatkowych, które dla członków Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych są bezpłatne.

W celu uzyskania porady prosimy o kontakt:

Mariusz Leciński – Radca Prawny
tel: +48 601 175 443
e-mail: obsluga.prawna@pigmiur.pl

Tutaj znajdują się również informacje prawne i podatkowe, głównie o aktualnych zmianach, w tym dotyczących przede wszystkim branży maszyn rolniczych.
Zapoznaj się z naszymi opracowaniami.

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 167/2013 z dnia 5 lutego.2013r. w sprawie homologacji i nadzoru rynku pojazdów rolniczych i leśnych.
W materiałach do pobrania znajduje się pismo jakie otrzymaliśmy z TDT w odpowiedzi na nasze zapytania dotyczące ww. tematu. Pytania wysłane przez Izbę były odzwierciedleniem wątpliwości firm zrzeszonych w Izbie, które zostały do nas przesłane.