Aktualności

Ruszyły konkursy dla mechaników

09.03.2018

Po raz kolejny z początkiem marca wystartowały konkursy organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych: Mechanik na Medal oraz Młody Mechanik na Medal.

MECHANIK NA MEDAL

Zawodowo czynni mechanicy maszyn rolniczych mogą zmierzyć się w  VII edycji konkursu Mechanik na Medal. Jego głównym celem jest wyłonienie najlepszego serwisanta maszyn i urządzeń rolniczych w Polsce. Aby wziąć udział należy zarejestrować się na stronie http://www.mechaniknamedal.agroshow.pl/ i we wskazanych terminach rozwiązać testy online. Najlepsi zmierzą się w finale podczas wystawy AGRO SHOW w Bednarach.

 

MŁODY MECHANIK NA MEDAL

Dla uczniów szkół rolniczych wystartowała VI edycja konkursu Młody Mechanik na Medal. To konkurs przeznaczonych dla młodzieży, która w przyszłości zamierza związać się zawodowo z branżą maszyn i urządzeń rolniczych. Tu również w pierwszym etapie należy zarejestrować się na stronie: www.mmnm.agroshow.pl i rozwiązać testy online. Na stronie znajduje się również regulamin konkursu. Najlepsi zmierzą się w finale na wystawie AGRO SHOW we wrześniu.

Na zwycięzców obu konkursów czekają atrakcyjne nagrody.

W tym roku po raz pierwszy konkursy są sponsorowane przez firmą SSAB – wysoko wyspecjalizowany koncern hutniczy o globalnym zasięgu. Jest wiodącym na świecie producentem zaawansowanej stali o wysokiej wytrzymałości oraz stali hartowanej i odpuszczanej (Quenched & Tempered, Q&T). Wizja SSAB to mocniejsze, lżejsze i bardziej proekologiczne rozwiązania dla maszyn rolniczych. Więcej na: www.ssab.pl