SF-Filter zapowiada większą promocję marki

20.01.2022

Firma SF-Filter zapowiada zmiany w 2022 roku, których celem jest dotarcie z filtrami do jeszcze większego grona potencjalnych klientów, zarówno w branży motoryzacyjnej, jak i w branży przemysłowej.

W nowym roku firma stawia jeszcze bardziej na promocję marki własnej, jak również na intensywny rozwój działu handlowego, dlatego dokonuje pewnych zmian w strukturze. Dzieli pracowników działu handlowego na Filtrację Mobilną, obejmującą filtry do maszyn rolniczych i budowlanych oraz Filtrację Przemysłową, skierowaną do zakładów produkcyjnych. Zespół handlowy jest szkolony obecnie do wsparcia wyżej wspomnianych i dedykowanych branż. Chodzi o to by klient czuł się zaopiekowany od początku do końca, dlatego każdy handlowiec zostanie wyszkolony i wyposażony w niezbędną wiedzę do tego, by zaproponować najlepsze rozwiązania filtracyjne dla danej działalności prowadzonej przez odbiorcę. Magazyn firmy niezmiennie poszerza się, co wiąże się oczywiście z przyjęciem nowych pracowników, którzy usprawniają wysyłkę towaru do klientów.

Celem jest maksymalne skrócenie czasu oczekiwania na dostawę, po to by nie tworzyć niepotrzebnych, a co za tym idzie kosztownych przestojów w pracy klientów. Cały czas firma stara się usprawnić proces wysyłki i skrócić czas realizacji zamówień do niezbędnego minimum. W tym roku planuje uczestnictwo w targach branżowych, zarówno w Polsce, jak i za granicą, by zaprezentować szerzej działalność oraz produkty, a także pokazać profity wypływające ze współpracy z firmą. Na potrzeby targów stworzono film promocyjny, który pokazuje dzień z życia firmy – można go obejrzeć na firmowym Fanpage’u na Facebook.