Swimer Agro Tank 22 000 – najniższy zbiornik na rynku

21.01.2022

Ogromnym sukcesem dla firmy Swimer okazało się wprowadzenie na rynek zbiornika do nawozów płynnych 22 000 L. Najlepszą rekomendacją dla tego produktu są setki zadowolonych klientów, których liczba wciąż rośnie.

Wytrzymałość zbiornika została osobiście przetestowana przez Mariusza Pudzianowskiego, ambasadora produktu. Swimer Łukasz Otremba to polska firma produkcyjna z siedzibą w Toruniu, która od samego początku buduje silną pozycję na rynku krajowym oraz zagranicznym. Obecnie eksport obejmuje ponad 30 krajów na całym świecie.

Firma wykorzystuje najnowsze technologie produkcyjne i organizacyjne. Posiada bogaty wachlarz oferowanych produktów, w skład którego wchodzą m.in. zbiorniki do oleju napędowego, kontenery/zbiorniki do AdBlue, zbiorniki do wody, zbiorniki do nawozów płynnych (RSM) czy też pojemniki uniwersalne. SWIMER nie tylko produkuje zbiorniki, ale też projektuje do nich komponenty elektroniczne. Zbiorniki wyróżnia wysoka trwałość, przemyślana konstrukcja oraz staranne wykończenie. Są one odporne na uszkodzenia i nie korodują. Doskonałą jakość zbiorników firmy Swimer potwierdzają zadowoleni Klienci, którzy polecają je swoim znajomym i sami wracają po kolejne produkty. Warto również dodać, że Swimer, wśród swoich wielu nagród i wyróżnień, szczególnie ceni otrzymane Godło „Teraz Polska”. Firma Swimer posiada w swojej ofercie serię zbiorników Swimer Agro Tank, służącą do magazynowania i dystrybucji płynnych nawozów azotowych. Zbiorniki są wykonane z odpornego na działanie promieni słonecznych polietylenu, metodą formowania rotacyjnego. Jeden odlew, bez łączeń i spawów gwarantuje wytrzymałość i szczelność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów firma wprowadziła w poprzednim roku na rynek jednopłaszczowy zbiornik – Swimer Agro Tank 22 000. Taka pojemność jest najbardziej poszukiwana przez rolników, ponieważ umożliwia optymalizowanie całocysternowych dostaw nawozów płynnych 25 ton wraz z pozostawieniem wolnej przestrzeni (ponad 2000 litrów) na ich rozcieńczenie bezpośrednio w zbiorniku. Produkt cieszy się ogromną popularnością, ponieważ jest doskonały pod każdym względem.

Dlaczego klienci tak chętnie go wybierają?

– Najniższy na rynku – jest to najniższy polietylenowy zbiornik o takiej pojemności (tylko 2,80 m wysokości). Dzięki temu nie jest wymagane przygotowanie fundamentów, a obsługa jest łatwa i przyjemna. Ponadto siła naprężenia cieczy, która znajduje się w zbiorniku jest niska – to także zasługa jego niewielkiej wysokości.

– Stabilny – stosunek wysokości do średnicy (2,80 m x 3,40 m) zbiornika zaprojektowany został w sposób zapewniający jego pełną stabilność, nawet wtedy, gdy jest pusty. Konstrukcja zbiornika jest optymalna zarówno pod kątem produkcyjnym, transportowym, jak i użytkowym.

– Bezpieczny – zarówno załadunek, jak i rozładunek zbiornika mogą odbywać się bez użycia drabiny, co znacznie poprawia komfort pracy użytkownika.

– Nie wymaga kotwienia – zbiornik, w odróżnieniu od produktów konkurencyjnych, nie wymaga kotwienia do podłoża ani stosowania dodatkowych odciągów. Zwiększa to dostępną powierzchnię wokół zbiornika oraz daje możliwość pełnej mobilności w momencie chęci przestawienia zbiornika w inne miejsce. Nie ma także dodatkowych kosztów posadowienia zbiornika. Na szczelność zbiornika producent udziela 10 letniej gwarancji. Zbiornik zawiera: właz rewizyjny 704 mm, odpowietrznik, który działa auto-

matycznie i nie pozwala na wytworzenie nad – i podciśnienia w zbiorniku, otwory montażowe dla zespołu pompy, otwór montażowy pod złącze zalewowe. Wyposażenie podstawowe to: rura zalewowa ze złączem 2” typu Storz, króciec spustowy z złączem 2” typu Storz, zestaw łączeniowy dla serii Swimer Agro Tank Multi.

Wytrzymałość zbiornika została osobiście przetestowana przez Mariusza Pudzianowskiego – Ambasadora tego produktu i jednocześnie najsilniejszego człowieka świata!

Mariusz poddał zbiornik sześciu testom tj.:

  1. Stabilność zbiornika,
  2. Wytrzymałość dachu,
  3. Zrzucanie balotów i kłód,
  4. Przepychanie i uderzenie,
  5. Podnoszenie za zawór,
  6. Sprawdzenie szczelności zbiornika.

Rezultaty każdego z nich można obejrzeć w sieci. Zachęcamy do subskrybowania kanału YouTube firmy Swimer. Zapraszamy też na stronę internetową www.swimer.pl, gdzie można zapoznać się z kompleksową ofertą firmy.