Włącz głośnik. New Holland to „Więcej niż rolnictwo”.

05.10.2022

Podcast Więcej Niż Rolnictwo to inicjatywa marki New Holland stworzona po to, aby przekazać najnowsze informacje, dzielić się wiedzą i inspiracjami oraz rozmawiać z autorytetami branży Agro!

Nowoczesne maszyny rolnicze, przełomowe osiągi, zaawansowane funkcje usprawniające codzienną pracę w gospodarstwie — o tym i nie tylko usłyszycie w podcaście „Więcej niż rolnictwo”, stworzonym przez zespół New Holland. Słuchowisko przygotowane zostało z myślą o pasjonatach agrotechniki — zarówno rolników, którzy codziennie rozwijają swoje gospodarstwo jak i specjalistów zajmujących się sprzedażą, serwisem i obsługą maszyn rolniczych.

„Od ponad 120 lat wspieramy i inspirujemy rolników oraz hodowców na całym świecie. Oprócz naszych tradycyjnych kanałów komunikacji z Klientami, wprowadzamy zupełną nowość – podcast, który pozwoli zaspokoić ciekawość oraz potrzeby rolników każdego dnia, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. I jakkolwiek nieskromnie zaczynamy słuchowisko od rozmowy o produkcie z naszego własnego parku maszynowego, tak zapewniamy, że temat ten będzie ciekawy nie tylko dla pasjonatów rolnictwa, ale także fanów technologii, motoryzacji i polityki energetycznej”. – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland Polska.

Pierwszego odcinka podcastu można posłuchać już od 26 września. Śledź podcast „Więcej niż rolnictwo” na Spotify, YouTube, Apple Podcast i we wszystkich największych platformach podcastowych na świecie, gdzie wysłuchasz ich zupełnie za darmo.

Zapraszamy na Spotify https://open.spotify.com/episode/4sb3neHqS2GH82d4U19mG3

Do usłyszenia już wkrótce w kolejnych odcinkach!