Złoto dla marki New Holland Agriculture

30.03.2022

Rok 2021 zakończył się niekwestionowaną dominacją marki New Holland, która została liderem po raz trzynasty z rzędu, z wynikiem 2521 zarejestrowanych nowych ciągników rolniczych. Łącznie, w okresie od stycznia do grudnia, polscy rolnicy zarejestrowali 14074 nowych ciągników.

Po raz kolejny, marka New Holland potwierdziła swoją pozycję, jako niekwestionowanego lidera w branży maszyn rolniczych podczas Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach – została uhonorowana przez gremium konkursowe dwoma złotymi medalami za „Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne poprawiające jakość i wydajność pracy oraz ergonomię pracy operatora”. Złote medale powędrowały do marki New Holland w uznaniu za:

– Kombajn zbożowy CH7.70 Crossover Harvesting,

– Ciągnik rolniczy New Holland T7 Heavy Duty z PLM Inteligence™.

 W czasie trwania wystawy marki New Holland oraz Kongskilde zaprezentowały pełen przekrój maszyn oferowanych przez naszą autoryzowaną sieć dealerską na terenie całego kraju. Na powierzchni wystawienniczej organizowanej wspólnie z autoryzowanym Dealerem, firmą Agros-Wrońscy, gościły zarówno popularne modele maszyn, jak i nowości produktowe wprowadzone na rynek, zwiedzający mogli z bliska obejrzeć wszystkie maszyny, a Specjaliści Produktowi odpowiadali na każde nurtujące pytanie.

– Wśród modeli wystawowych znalazły się m.in.: nagrodzony T7 Heavy Duty z PLM Inteligence™. To nowość w gamie ciągników New Holland. Wyposażony jest w nowoczesną kabinę Horizon Ultra opartą na konstrukcji 4-ro słupkowej oraz najnowszej generacji – system PLM Intelligence. Rewolucyjnym rozwiązaniem zastosowanym w nowym T7HD PLM jest wyświetlacz CentreView umieszczony w kole kierownicy – zapewnia on bardzo wyraźne pole widzenia. Korzystnie wpływając na widoczność przed maszyną jak jednocześnie zapewniając pełny, niczym nie przysłonięty wgląd w informacje na temat stanu poszczególnych systemów maszyny Kolejnym unikalnym rozwiązaniem są konfigurowalne dźwignie hydrauliki zewnętrznej. Rząd obsługiwanych 5 palcami dźwigni sterowania zaworami hydrauliki zewnętrznej można przypisać do dowolnego zaworu ciągnika. Innowacyjne oznaczenie kolorowymi diodami LED dokładnie wskazuje sterowany zawór. Dodatkowo każdą z dźwigni można niezależnie zablokować, zapobiegając przypadkowemu użyciu..- mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland Ag Polska.

Podczas targów AGROTECH nie zabrakło również flagowych modeli żółtych kombajnów z serii CH oraz CX i nowoczesnych pras zwijającychm.in Roll-Belt 150 CropCutter i Roll-Bar 125, a tradycyjnie już stoisko obfitowało w premiery nowości produktowych, wśród których znalazły się:

– Ciągnik sadowniczy serii T4FNV

– Koparko-ładowarka serii D

– Pielnik SRC Smartsteer

– Jubileuszowa wersja sieczkarni samobieżnej FR

„Wyprodukowany w Polsce” i biało-czerwona flaga na kombajnie New Holland CH7.70 Crossover Harvesting, tak z dumą marka New Holland zaakcentowała podczas wystawy obecność serii kombajnów produkowanych w płockiej fabryce.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również 4 stanowiska komputerowe, na których każdy mógł zapoznać się z grą Farming Simulator’22, a podczas targów mógł kupić grę ze dedykowaną, kolekcjonerską okładką New Holland.

– Rozmowa z każdym odwiedzającym to dla nas istotne doświadczenie, które pozwala na wymianę doświadczeń z Klientami – podsumowuje Łukasz Chęciński. – To ważne, by osoby, które posiadają sprzęt lub planują jego zakup mogły zobaczyć z bliska i optymalnie dostosować parametry wybranej maszyny do swoich potrzeb, a w konsekwencji zmaksymalizować wydajność pracy. Z naszego punktu widzenia bardzo istotny jest bezpośredni kontakt z użytkownikami maszyn. Opinie i sugestie na temat sprzętu, które otrzymujemy podczas wystaw, są dla nas nieocenionymi wskazówkami. Dzięki nim możemy stale udoskonalać produkty.