Jubileuszowy rok firmy AgroAs

12.04.2023

W 2023 roku firma AGROAS obchodzi jubileusz swojej działalności. W ciągu ostatnich 30 lat nasza firma wyrosła z małej rodzinnej firmy z Grodkowa na przedsiębiorstwo obejmujące swym zasięgiem województwa opolskie, dolnośląskie i śląskie oraz zatrudniające ponad 330 pracowników.

Niezmiennie naszym celem jest wspieranie rolników na każdym etapie ich pracy. Z naszymi klientami dzielimy się doświadczeniem i wiedzą zdobytą na naszych gospodarstwach, gdzie z sukcesami wdrażamy nasze autorskie technologie nawożenia oraz ochrony roślin.

Główne gałęzie działalności firmy to handel płodami rolnymi, materiałem siewnym, nawozami, środkami ochrony roślin a także sprzedaż maszyn rolniczych oraz usługi serwisowe. Konsekwentnie budujemy naszą ofertę tak, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm o profilu rolnym w regionie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów podejmujemy szereg działań, aby ułatwić ich codzienną pracą. Poza otwieraniem nowych oddziałów na bieżąco modernizujemy także starsze punkty tak aby wizyty w naszej firmie należały do tych przyjemnych chwil współpracy z AGROAS.

Obecnie prowadzona jest przebudowa oddziału w miejscowości Gołaczów, tak aby zapewnić odwiedzającym klientom profesjonalną obsługę w nowoczesnym obiekcie.

Oddział Gołaczów położony jest w województwie dolnośląskim i funkcjonuje od 2018 roku. Od początku istnienia oddziału opiekę nad nim sprawuje Jarosław Świerczek. Na tę chwilę w Gołaczowie pracuje 14 pracowników. Oddział Gołaczów obsługuje naszych klientów w zakresie: sprzedaży maszyn oraz części i usług serwisowych.

Prace budowlane na terenie naszego oddziału trwają od 2022 a ich zakończenie zaplanowane jest na jesień ten rok. Na ten moment na naszym oddziale w Gołaczowie powstała już nowe bryły budynków, w których znajdą się:

  • Nowa hala serwisowa z dodatkowymi stanowiskami do obsługi technicznej maszyn
  • Większa powierzchnia magazynowa
  • Nowa hala sprzedaży dla stanowisk sprzedaży części zamiennych oraz nowych maszyn rolniczych dostępnych w naszej ofercie.

Przed nami jeszcze tygodnie intensywnej pracy, ale już planujemy, aby wspólnie z naszymi Klientami świętować zakończenie inwestycji i rozpoczęcie nowego poziomu współpracy, do której serdecznie wszystkich zapraszamy.

Zachęcamy Państwa do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kolejnych wydań Kwartalnika „Cztery Asy Roku” gdzie na bieżąco aktualizujemy informacje kolejnych etapów naszych inwestycji.