Projekty
Szkolenia

Szkolenia online.

Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniach online. Szkolenia prowadzone są w ramach projektu Akademia Handlu i Zarządzania PIGMiUR.

Proponowana tematyka:

  1. Skuteczna sprzedaż przez telefon – szkolenie dla handlowców mobilnych, którzy przeszli w tryb pracy zdalnej w oparciu o telefon.
  2. Budowanie skuteczności menedżera w dobie zdalnego zarządzania sprzedażą – wyznaczanie celów, zadań oraz mobilne rozliczanie z zadań.
  3. Szkolenia produktowe – jak skutecznie prowadzić tego rodzaju szkolenia w oparciu o narzędzia online.
  4. Trudne sytuacje w pracy serwisu w dobie ograniczeń wynikających z pandemii.
  5. Wzmocnienie kompetencji sprzedażowych w dziale serwisu w dobie utrudnionej sprzedaży przez działy handlowe.
  6. Organizacja pracy własnej handlowca w dobie przejścia na model pracy home office.
  7. Menedżer jako szef prowadzący zespół w dobie koronawirusa – jak motywować zespół i wzmacniać morale w okresie obawy przed utratą pracy i niskimi zarobkami.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy skontaktować się z biurem PIGMiUR (mail: h.seliwiak@pigmiur.pl), następnie bezpośrednio z trenerem omówić termin szkolenia oraz wysłać do nas zgłoszenie udziału w szkoleniu (na formularzu znajdującym się poniżej).

 

———————————

Akademia Handlu i Zarządzania PIGMIUR to projekt szkoleniowy skierowany do firm z branży maszyn i urządzeń rolniczych. Szkolenia w ramach tego projektu dla członków Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych są współfinansowane przez Izbę.

Projekt podzielony jest na dwie części:

  • Akademia Handlu – kierowany do przedstawicieli handlowych, zespołów sprzedaży, działów zaopatrzenia.
  • Akademia Zarządzania – kierowany do osób odpowiedzialnych za zespoły handlowe oraz kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla.

Ponadto dla firm członkowskich organizujemy szkolenia o tematyce aktualnie ważnej i interesującej jak np. dotyczące problematyki ochrony konkurencji oraz gwarancji i rękojmi. Na przełomie 2017 / 2018 przeprowadziliśmy szkolenia z tematyki RODO.

Obecnie współpracujemy z trzema firmami szkoleniowymi, które świadczą dla nas usługi w zakresie prowadzenia szkoleń w ramach Akademii Handlu i Zarządzania. Są to:

UMRK-USE (YOUR) MIND Rafał Komór

GROW SZKOLENIA COACHING DORADZTWO HR PAWEŁ MUZYCZYSZYN

WEM CONSULTING, z którą podpisaliśmy umowę w maju 2019 roku i w ramach współpracy firma organizuje szkolenia dla członków Izby z pięciu tematów – szczegóły poniżej w załączniku.

Poniżej znajduje się regulamin projektu, formularz zgłoszeniowy oraz zakres proponowanych szkoleń.