Projekty
Młody Mechanik na Medal – VII edycja konkursu

Młody Mechanik na Medal to konkurs organizowany przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W tym roku odbywa się jego siódma edycja. Konkurs adresowany jest do uczniów mechanizacji rolnictwa, którzy pragną pogłębiać swoją wiedzę, a w przyszłości pracować w zawodzie mechanika maszyn rolniczych. Konkurs jest ogólnopolski, a zatem uczestnicy mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na tle uczniów z innych szkół z całego kraju. Chętni, którzy zechcą wziąć udział w konkursie muszą do końca kwietnia bieżącego roku zarejestrować się na stronie internetowej konkursu oraz wypełnić online pierwszy z testów.
Kolejne testy będą dostępne w maju.

Rejestracja możliwa jest na stronie www.mmnm.agroshow.pl lub bezpośrednio tutaj.

Na stornie www.mmnm.agroshow.pl podane są zasady udziału w konkursie. Na stronie znajduje się również regulamin. Prosimy o zapoznanie się z nim przed przystąpieniem do konkursu.

W tym roku po raz pierwszy konkurs jest eliminacjami do udziału w międzynarodowych konkursach umiejętności zawodowych Euroskills.

 

Trójka laureatów przez rok będzie przygotowywana do reprezentowania Polski na tych prestiżowych zawodach, które odbędą się we wrześniu 2020 w Graz w Austrii. Niestety tylko jeden z nich będzie miał możliwość wzięcia udziału w zawodach Euroskills. Który? O tym zdecyduje powołana komisja przed zawodami.

Więcej o Euroskiils znajdziecie na stronie http://www.euroskills2018.com/.