Udane rozpoczęcie roku w firmie AGROKOWALSKI

19.04.2024

Firma AGROKOWALSKI Sp. z o.o. bardzo udanie rozpoczęła obecny rok. Przede wszystkim produkcja w firmie działa nieustannie i stale realizuje kolejne duże zamówienia. Obecnie produkuje ogromną liczbę pozycji dla największych firm europejskich i jednocześnie regularnie pozyskuje nowych odbiorców.

Niedawno zrealizowała nowe zamówienia do krajów Europy Zachodniej na bardzo duże ilości części zamiennych. Jednocześnie działa ze stałymi klientami i regularnie wysyła produkty do krajów Ameryki Północnej czy większości krajów Europy.

Co więcej, kolejne zamówienia pozwalają inwestować w park maszyn. Obecnie firma AGROKOWALSKI może poszczycić się bardzo nowoczesnym i dużym parkiem, który przyczynia się do szybkiej i dokładnej produkcji. Firma posiada maszyny najróżniejszych rodzajów, które maksymalnie zwiększają wydajność i zapewniają nieporównywalną dokładność.

Mimo tak rozwiniętej produkcji, firma stale inwestuje w nowe maszyny, aby co roku zwiększać zadowoleni klientów. Wraz z kolejnymi inwestycjami, zamówienia będą mogły być realizowane szybciej, firma będzie w stanie produkować więcej pozycji, a wszystko to zostanie osiągnięte zachowując najwyższy stopień profesjonalizmu i dokładności.

Obecnie rozpoczyna się również produkcja nowych pozycji. W samym 2024 roku firma planuje wprowadzić ponad 500 nowych produktów części zamiennych do różnorodnej i rozległej oferty. Wśród nowych pozycji znajdą się między innymi części do kosiarek dyskowych, kosiarek bębnowych i przetrząsaczy. Z nowych pozycji nie zabraknie również części pasujących do maszyn największych europejskich producentów takich jak Fella, Kuhn czy Krone. W tym roku firma planuje wprowadzić aktualizację katalogową i wszelkie nowe pozycje na pewno się tam znajdą. W ofercie już można znaleźć setki pozycji części zamiennych w bardzo konkurencyjnych cenach. Wśród najbardziej popularnych produktów części znaleźć można chociażby różnego typu koła zębate stożkowe, koła łukowe czy koła pasowe i wiele, wiele innych pozycji pasujących do najróżniejszych maszyn rolniczych topowych producentów.

Dodatkowo firma nie zwalnia z produkcją swoich maszyn rolniczych. W ofercie znajduje się bardzo dużo pozycji, które idealnie sprawdzą się w najróżniejszych warunkach. Flagowym modelem są kosiarki bębnowe o różnym zasięgu koszenia. Oprócz tych kosiarek firma kontynuuje produkcję kosiarek dyskowych i bijakowych. Do tego w ofercie można znaleźć przetrząsacze, zgrabiarki, stoły do rzepaku i rozdrabniacze. Obecnie firma przygotowuje swoje maszyny dla swoich klientów w większości krajów europejskich jak i poza europejskich.