Aktualności

XX Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW.

10.09.2018

Wystawa po raz pierwszy w historii zacznie się w czwartek i potrwa cztery dni do niedzieli.

Szczegółowy program wystawy dostępny jest tutaj.

AGRO SHOW to przede wszystkim spotkanie producentów i dystrybutorów działających w branży rolniczej z rolnikami. To prezentacje ofert, rozmowy, spotkania z klientami. Ale nie tylko. AGRO SHOW to również wymiana poglądów i doświadczeń. W tym roku w cyklu AGRO DEBAT zaplanowano aż trzy dyskusje, na tematy istotne dla branży. To także prezentacje maszyn rolniczych, które odbywać się będą w głównej alei na pasie startowym, ale także pokazy maszyn podczas pracy. W tym roku po raz pierwszy zaplanowano nową formułę pokazów, a ich tematyka obejmować będzie rolnictwo precyzyjne i technikę siewu w systemie uproszczonym.

AGRO SHOW to również rozstrzygnięcia konkurów organizowanych przez Izbę: Mechanik na Medal i Młody Mechanik na Medal, jak również coroczny finał konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne, którego organizatorem jest KRUS. To także punkty doradcze dla rolników Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ośrodków Doradztwa Rolniczego, instytucji i agend rządowych: ARiMR, KOWR, KRUS.

Jak co roku wstęp na wystawę dla zwiedzających będzie bezpłatny, podobnie jak parkingi i katalog wystawy. Wystawa czynna będzie w godzinach 9-17.