Aktualności

19.10.2018

INFORMATOR PIGMiUR

Zapraszamy do zapoznania się z czwartym w tym roku numerem INFORMATORA PIGMiUR. W numerze znajduje się podsumowanie wystawy AGRO SHOW, a także opis wszystkich działań, które towarzyszyły wystawie. Tradycyjnie w numerze prezentujemy także projekty jakimi zajmuje się Izba.

Czytaj więcej
11.10.2018

AGRO DEBATY na AGRO SHOW 2018

Podczas tegorocznej wystawy AGRO SHOW odbyły się trzy debaty na tematy istotne dla branży rolniczej. AGRO SHOW to nie tylko wystawa, ale również spotkania, dyskusje i wymiana poglądów. Właśnie temu służą debaty organizowane podczas wystawy.

Czytaj więcej
11.10.2018

Finały konkursów 2018

Izba od lat mocno stawia na edukację i szerzenie fachowej wiedzy branżowej. Podczas AGRO SHOW odbyły się finały organizowanych przez PIGMIUR ogólnopolskich konkursów „Mechanik na Medal” i „Młody Mechanik na Medal”.

Czytaj więcej
28.09.2018

AGRO SHOW – pokazy maszyn

Jubileuszowa XX wystawa Agro Show w Bednarach będzie się kojarzyć z nową formułą pokazów maszyn. Na przestrzeni 20 lat formuła pokazów kilkakrotnie ulegała zmianom. Zmieniała się także technika rolnicza. Pokazy jednak zawsze nawiązywały do aktualnych trendów w budowie ciągników i maszyn rolniczych oraz do nowych technologii w produkcji rolniczej.

Czytaj więcej
25.09.2018

AGRO SHOW 2018 – podsumowanie

Po raz 20-ty tysiące rolników i setki wystawców z branży rolniczej spotkało się na wystawie AGRO SHOW. Impreza – będąca jedną z największych i najważniejszych plenerowych wystaw rolniczych w Europie – odbyła się w dniach 20-23 września 2018 roku na terenie lotniska Bednary w gminie Pobiedziska.

Czytaj więcej