Aktualności

27.04.2021

Nastroje w branży maszyn i urządzeń rolniczych.

W marcu bieżącego roku Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych przeprowadziła badanie dotyczące obecnej i przewidywanej koniunktury w branży. Jest to cykliczne badanie powtarzane co pół roku i przeprowadzane od czerwca 2014 roku. Jej efektem jest wartość liczbowa – indeks, który obrazuje nastroje panujące w branży.

Czytaj więcej
23.04.2021

INFORMATOR PIGMIUR 2/2021

W dziale „Analizy i opracowania” umieściliśmy drugi tegoroczny numer INFORMATORA PIGMiUR. Zapraszamy do lektury. Link do INFORMATORA, dostępny jest również po rozwinięciu tej informacji.

Czytaj więcej
15.04.2021

Odwołanie wystawy Zielone AGRO SHOW

Zarząd Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych ze względu na dbałość o zdrowie Wystawców i Zwiedzających w dobie epidemii COVID-19 oraz z powodu panujących obostrzeń podjął decyzję o odwołaniu wystawy ZIELONE AGRO SHOW 2021, która miała odbyć się w terminie 22-23 maja br. w Ułężu.

Czytaj więcej
02.04.2021

Badanie Dealer Satisfaction Index

2 kwietnia br. ruszyła kolejna edycja międzynarodowego badania: indeks zadowolenia dealerów (Dealer Satisfaction Index). Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych koordynuje przebieg badania wśród dealerów maszyn w Polsce.

Czytaj więcej
02.04.2021

Wesołych Świąt!!

Wszystkich pracownikom firm zrzeszonym w naszej Izbie, wystawcom biorącym udział w wystawach AGRO SHOW, naszym partnerom i kooperantom, rolnikom, którzy co roku odwiedzają nasze wystawy oraz wszystkim związanym z naszą branżą i rolnictwem, składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Wesołych Świąt!!

Czytaj więcej