Dni otwarte w PH AGROSKŁAD!

12.10.2021

W mijającym czasie w centrali firmy w Ujeździe oraz w oddziale w Łowiczu odbył się wyjątkowy event – DNI OTWARTE. To jedne z najważniejszych wydarzeń odbywających się w firmie, przestrzeń do prezentacji dokonań firmy, możliwość dyskusji, uzyskania doradztwa w zakresie oferowanych produktów i usług. Takie spotkanie to też doskonała okazja do poznania firmy od środka, jej pracowników oraz oferty produktowej, którą firma stale poszerza dostosowując się do oczekiwań klientów.

W tym roku event cieszył się bardzo dużą popularnością, odwiedzili go liczni zainteresowani z terenu naszego działania i nie tylko. Atrakcji i wrażeń nie brakowało! Całą imprezę prowadziło dwóch pracowników, którzy choć na co dzień zajmują się sprzedażą i logistyką to w roli wodzirejów odnaleźli się znakomicie. W między czasie biuro oponowali animatorzy, którzy przygotowali mnóstwo zabaw dla dzieci m.in. malowanie twarzy, bańki mydlane, gry i konkursy. A pomiędzy tymi aktywnościami najmłodsi mogli skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni lub fotobudki. Ale to tylko część atrakcji jakie były zaplanowane na ten dzień. Liczne konkursy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszyscy chętni mogli spróbować swoich sił podczas biegu z kubkiem wody przez tor przeszkód, przetaczania opony bądź dojeniu krowy na czas!

Pomiędzy konkursami i zabawami goście mogli odwiedzać liczne stoiska wystawowe firm. W końcu w tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć partnerów biznesowych firmy. Takie spotkanie to także doskonała możliwość zadania nurtujących pytań ekspertom z różnych branż m.in. chemicznych, nawozowych czy budowlanych.

Gościem specjalnym podczas Dni Otwartych byli żużlowcy z łódzkiego Klubu Żużlowego „Orzeł”.  Zaprezentowali swój motor wyścigowy, opowiedzieli o treningach i przygotowaniach do wyścigach. Jednak najwięcej emocji wzbudził moment kiedy odpalili motor i w czasie przejazdu po placu pokazali jak duża moc drzemie w tych maszynach.

Dla wszystkich odwiedzających była przygotowana strefa chillout, w której można było zjeść pyszną kiełbasę z grilla i odpocząć. Dodatkowo można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.