Easy Care – nowy pakiet usług Manitou Group

09.07.2021

Z początkiem 2021 do portfela usług oferowanych przez Manitou Group dodaliśmy nowy pakiet usług – Easy Care. O tym czym jest, co wchodzi w jego skład i dlaczego warto w niego zainwestować opowie Manager rynku rolniczego Manitou Polska – Wojciech Mańkiewicz.

Easy Care to odpowiedź na to, czego oczekiwali klienci z rynku maszyn rolniczych. To “kombajn” wszystkich niezbędnych do pracy maszyny usług i udogodnień takich jak przedłużenie gwarancji i system nadzoru nad maszyną online, połączone z szytą na miarę ofertą finansowania.

Rynek Polski pokazał w ostatnich latach zauważalny  trend dbałości o sprzęt i jego wartość. Nasi klienci coraz częściej chcą, aby ich maszyna nie tylko dobrze im służyła, ale również miała jak największą wartość przy odsprzedaży. Częściej remontują więc swoje ładowarki oryginalnymi częściami, dbają o regularność przeglądów, zabezpieczają maszyny od kradzieży i monitorują ich stan każdego dnia pracy. Dzięki temu osiągają niezwykle niski TCO – czyli całkowity koszt posiadania maszyny. Za sprawą przedłużonej gwarancji dużo dłużej cieszą się optymalną pracą swojej maszyny, co wpływa na jej osiągi i wydłuża żywotność.

W skład pakietu wchodzi również system Connected Machines, który nie tylko na bieżąco pozwala śledzić wiele parametrów pracy maszyny, ale również gwarantuje dodatkowy rok gwarancji w gratisie. Maszyny połączone pozwalają sprawdzić, ile godzin przepracowała ładowarka, przy jakim zużyciu paliwa i w jakim terenie. Dodatkowo mogą Państwo ustawić dowolną strefę pracy – w której musi poruszać się jej operator i inne dane z działania maszyny . Connected Machines pozwoli Państwu wejść w rolnictwo XXI , a może nawet XXII wieku.

Dostosowane rozwiązania finansowe oferowane przez Manitou Finance pozwalają naszym klientom dokładnie rozplanować swoją inwestycję. To bardzo elastyczna oferta, gdzie klient ma ogromne możliwości pod względem ilości rat, wysokości wkładu własnego, waluty itp. To Państwo decydują, jak długo chcecie spłacać maszynę – a nasi specjaliści z działu Manitou Finance dołożą wszelkich starań, abyście otrzymali pozytywną decyzję kredytową.

Wszystkie 3 usługi wchodzące w skład programu Easy Care to środek do celu, jakim jest obniżenie Państwa TCO. Dzięki elastycznemu finansowaniu – będą Państwo mogli sobie pozwolić na maszynę i osprzęty optymalne dla Państwa potrzeb, a nie zamożności portfela. Za sprawą przedłużonej gwarancji wasza maszyna dużo dłużej utrzyma doskonały stan, nie tracąc na wartości.  Korzystając z aplikacji Connected Machines – trzymacie rękę na pulsie, wiedząc dokładnie, co dzieje się z maszyną oraz jak sprawić, aby każda złotówka zainwestowana w jej zakup przyniosła jak największy zysk. Ze swojego doświadczenia mogę jedynie powiedzieć – że odwiedzając klientów, którzy zakupili pakiet Easy Care (lub pojedyncze usługi z tego pakietu zanim  został wprowadzony), spotkaliśmy się z bardzo pozytywną oceną rezultatów, jakie przyniósł on w ich biznesie lub gospodarstwie.

Wiem też, że z pewnością w Państwa głowach zrodziło się wiele pytań, dlatego, aby mieć z Państwem lepszy kontakt, powołaliśmy do życia – Easy Care Team – zespół, który szybko i sprawnie odpowie na wszystkie Państwa pytania o ten pakiet usług i zaoferuje optymalne rozwiązanie. W najbliższym czasie planujemy przeprowadzenie live-a na naszych social mediach, w którym opowiemy trochę o Easy Care i udzielimy odpowiedzi na najbardziej kluczowe pytania.. Serdecznie zapraszamy – śledźcie nas na naszych social mediach i dołączcie do live-a.