Jesienne premiery w Kingspan

11.10.2022

W połowie września, zgodnie z zapowiedzią, firma Kingspan Water & Energy premierowo zaprezentowała nowe modele stacjonarnych zbiorników do magazynowania i dystrybucji oleju napędowego o pojemnościach 1500 i 2500 litrów.

Powstały one w wyniku zapotrzebowania rynku na rozwiązania kompaktowe – średnica mniejszego z nich wynosi 140 cm, a większego 176,5 cm. Oznacza to, że jak na swoją pojemność, zbiorniki zajmą niewiele miejsca na firmowym placu, gospodarstwie czy innym przeznaczonym dla nich miejscu, pozwalając na oszczędność przestrzeni. Wysokość dla obu pojemności to 200 cm.

To, co w nowych zbiornikach się nie zmieniło, to nieskazitelna, wysoko ceniona przez klientów jakość, odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia oraz 10-letnia gwarancja na zbiornik. Dużą wagę przyłożono także do ergonomii – przestronna skrzynia dystrybucyjna zapewni wygodny dostęp i bezproblemową obsługę dla użytkownika, a zamykane na klucz drzwi zapewnią ochronę przed dostępem dla osób postronnych.

Nowe zbiorniki zasilą bogatą gamę FuelMaster®, zapewniając możliwość wyboru opcji wyposażenia takich jak długość węża, oświetlenie LED, filtr, przepływomierz czy rozwiązania telemetryczne.

Olej opałowy – ciepło dla każdego

W celu zapewnienia bezpieczeństwa funkcjonowania przedsiębiorstwa i uniknięcia przestojów związanych z niedoborem i wysokimi cenami gazu oraz węgla, doskonałą alternatywę stanowi lekki olej opałowy, który kalorycznością przewyższa gaz ziemny wysokometanowy typu E, węgiel drzewny, brykiety węgla czy drewno opałowe.

Kingspan od kilkudziesięciu lat produkuje jedno- i dwupłaszczowe, bezpieczne zbiorniki do przechowywania oleju opałowego Kingspan sprawdzą się nie tylko w zakładach przemysłowych, ale również w domach prywatnych i wspólnotach mieszkaniowych. Wyprodukowane zgodnie z normą ISO 9001: 2015, pasujące do wszystkich instalacji oraz dostępne w różnych pojemnościach zbiorniki są tym bardziej godne rozważenia, że idealnie wpisują się w program dotacji Ministerstwa Klimatu i Środowiska.