Aktualności

Konkurs Mechanik na Medal wystartował po raz ósmy

20.03.2019

Mechanik na Medal to najstarszy konkurs organizowany przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W tym roku odbywa się jego ósma edycja.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego mechanika maszyn rolniczych w Polsce w 2019 roku i szeroko rozumiana promocja zawodu mechanika, a przez to branży maszyn i urządzeń rolniczych. Aby wziąć udział w konkursie przede wszystkim trzeba być zatrudnionym w zakładzie serwisowym maszyn rolniczych lub być przedsiębiorcom prowadzącym zakład. Tak jak w latach ubiegłych na uczestników czekają trzy testy online, które będzie można rozwiązać po wcześniejszej rejestracji na stronie mechaniknamedal.agroshow.pl. Pięciu najlepszych uczestników spotka się w finale podczas wystawy AGRO SHOW. Szczegóły dotyczące konkursu z terminami wypełniania poszczególnych testów, regulaminem znajdują się na stronie. mechaniknamedal.agroshow.pl.

Warto dodać że internetowa dedykowana konkursowi została w tym roku odświeżona. Teraz ma nowoczesny i estetyczny wygląd. Jest prosta czytelna i łatwa w obsłudze.

Zapraszamy do udziału w konkursie.