Marka New Holland uruchomiła interaktywny konfigurator maszyn online

02.07.2020

Nowy konfigurator marki New Holland jest teraz dostępny online. Daje możliwość wyboru spośród dziesiątek modeli i setek opcji. Niezależnie od wymagań można spokojnie poświęcić czas na przemyślenie oraz dopasowanie maszyny do siebie.

Nowy konfigurator marki New Holland jest teraz dostępny online. Daje możliwość wyboru spośród dziesiątek modeli i setek opcji. Niezależnie od wymagań można spokojnie poświęcić czas na przemyślenie oraz dopasowanie maszyny do siebie. Dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, pozwala wybrać najlepszy dla swoich potrzeb model i spersonalizować go online zgodnie z własnymi preferencjami. Konfigurator online obejmuje wszystkie maszyny z kategorii, takich jak ciągniki, kombajny zbożowe i hedery, prasy, sieczkarnie samobieżne, lekkie maszyny budowalne, maszyny towarzyszące i inne specjalistyczne maszyny rolnicze.

„W dzisiejszych czasach Klienci koncentrują się na własnym zakresie działalności i chcą spersonalizować swoje maszyny zgodnie z ich konkretnymi wymaganiami. Po wysłuchaniu szczegółowych potrzeb naszych Klientów, postanowiliśmy udostępnić im to potężne narzędzie jakim jest konfigurator online, aby spełnić ich oczekiwania. W ten sposób Klienci mogą rozważyć wszystkie dostępne opcje, a jednocześnie utrzymać dotychczasowe relacje z lokalnym Dealerem New Holland.” – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland Agriculture Polska.

Konfigurator umożliwia przeglądanie wszystkich dostępnych produktów na rynku polskim. Intuicyjny interfejs prowadzi użytkownika przez łatwą do wykonania sekwencję, rozpoczynając od wskazania żądanego segmentu produktu – na przykład kombajnów lub ciągników – a następnie wyboru serii i wreszcie konkretnego modelu. Strona związana z jednym modelem oferuje serię rozwijanych menu dotyczących silnika, hydrauliki, kabiny itp., w których sprawdzasz dostępne opcje i ostatecznie wybierasz najbardziej odpowiednie dla siebie.

Ceny prezentowane w konfiguratorze są cenami katalogowymi netto, w celu uzyskania informacji o aktualnych promocjach i cenie finalnej należy skontaktować się z naszym autoryzowanym Dealerem. Po sfinalizowaniu kompletacji, konfigurator zlokalizuje najbliższego dealera i prześle konfigurację e-mailem. Sprzedawca skontaktuje się z Tobą, aby omówić dalsze kroki. System wyśle Ci również ten sam e-mail ze wszystkimi szczegółami specyfikacji, abyś mógł z łatwością później je sprawdzić.

Aplikacja New Holland Grain Loss Calculator (kalkulator strat ziarna) ułatwi optymalne ustawienie kombajnu podczas zbliżających się żniw.

 

New Holland oferuje aplikację Grain Loss Calculator (kalkulator strat ziarna) na urządzenia mobilne, aby pomóc rolnikom w optymalizacji ustawień kombajnu i osiągnąć maksymalną efektywność i wydajność żniw. Aplikacja została stworzona dla użytkowników kombajnów wszystkich producentów i modeli, co potwierdza filozofię otwartego podejścia marki.

Łukasz, Chęciński, wyjaśnia: „Ta aplikacja jest wyrazem naszego ukierunkowania na Klienta w dążeniu do ułatwienia pracy rolników  i maksymalizacji jej wydajności. Opracowując aplikację, mieliśmy na uwadze wszystkich rolników, a nie tylko posiadaczy kombajnów marki New Holland, gdyż jesteśmy przekonani o tym, że możemy razem pracować, by osiągnąć wspólny cel – zrównoważone i wydajne rolnictwo, które przy mniejszych nakładach potrafi zwiększyć wydajność.”

Szybka, automatyczna kalkulacja pozwala ustawić optymalne parametry kombajnu
i osiągnąć maksymalną wydajność

Za pomocą aplikacji Grain Loss Calculator rolnik może określić straty ziarna, wykonując trzy proste czynności: podanie producenta kombajnu, szerokości zespołu żniwnego i kosza sitowego, następnie wybór uprawy roślinnej z listy zawierającej 30 różnych upraw i wprowadzenie plonu, a na koniec podanie ilości ziaren zebranych z ziemi na ograniczonej powierzchni.

Aplikacja natychmiast oblicza straty ziarna i podaje wyniki w procentach i kilogramach na hektar. Ponadto oferuje ona pomoc przy rozwiązywaniu problemów, umożliwiając operatorowi dalszą optymalizację ustawień kombajnu i prowadząc go przez kolejne kroki procesu.

Korzystanie z aplikacji jest całkowicie darmowe.