Nowości w ofercie Agro-Tom

09.04.2021

Śledzenie trendów, podwyższanie standardów oraz coraz większe wymagania klientów sprawiły, iż od stycznia tego roku pojawiła się nowość w ofercie firmy Agro-Tom.

Front Packer nowicjusz wśród agregatów uprawowych montowany na przedni TUZ wzorowany na obecnym w ofercie od kilku lat Front Packer Premium. Nowa lżejsza konstrukcja o 100 kg występuję w szerokościach 3 oraz 3,5 m i jest dostępna w dwóch modelach. Jednym z nich jest FPN – z wałem tandem nożowym o średnicy 400 mm i osłonami, przeznaczony do podcinania i zmniejszania objętości roślin. Model ten można wyposażyć opcjonalnie w obciążniki i oświetlenie.
Drugim z nich jest FPC – z wałem tandem crosskill o średnicy 500 mm, wał ten pozwala na kruszenie brył i odpowiednie dogniecenie ziemi. Ten model można opcjonalnie wyposażyć w oświetlenie.

Zapotrzebowanie mocy mieści się w granicach od 60 KM DO 100 KM. Obniżona waga agregatu  pozwoli zaopatrzyć więcej gospodarstw rolnych.

Agro -Tom intensywnie pracuję i zapowiada kolejne 3 nowości! Premiera już wkrótce, dlatego też warto śledzić  social media marki.

Przedsiębiorstwo stawia na rozwój i modernizację, czego dowodem są nowe hale, magazyny i ciągły wzrost liczby pracowników. Wszystko po to, aby zwiększyć jakość produktów przy minimalizacji czasu ich wykonania. Potrzeby polskiego rolnictwa są dla firmy wyzwaniem, a zadowolony klient celem. Producent maszyn rolniczych cieszy się również coraz większym zaufaniem wśród klientów zagranicznych. Marka jest dumna, że może produkować maszyny i poprawiać komfort pracy rolników w kraju jak i zagranicą.