PATEER GROUP przedstawia nową serię opatentowanych obciążników RT

02.11.2023

PATEER GROUP prezentuje swoją nową, innowacyjną i estetyczną serię obciążników RT. Nowa seria zawiera obciążniki o wagach od 400kg do aż 2500kg, w różnych wersjach kolorystycznych dostosowanych do wszystkich wiodących marek ciągników (dwa kolory – jeden kolor obciążnik, drugi kolor – przednia płyta). Dzięki temu można wykonać pełną personalizację zarówno pod markę ciągnikową, jak i pod konkretnego dealera – również z logo.

Dzięki naszemu ciągłemu zaangażowaniu w oferowanie innowacyjnych produktów wysokiej jakości dostępnych na każdą kieszeń, nowa seria RT jest zwieńczeniem wspólnych wysiłków naszych zespołów projektantów i działu R&D. Nowe obciążniki serii RT są w pełni opatentowane, wykonane w technologii formowania rotacyjnego, dzięki czemu PATEER GROUP jest jedynym producentem na Świecie, który może dostarczyć obciążniki wykonane w tej technologii. Całość została zaprojektowana i wyprodukowana we Francji – to w 100% produkcja europejska. „Procesy produkcyjne realizowane są przez naszych długoletnich partnerów biznesowych, posiadających odpowiednie know-how i ponad 45-letnie doświadczenie w tej materii” – podkreśla Jack Pateer – dyrektor zarządzający i CEO Pateer Group.

Nowa gama obciążników serii RT łączy w sobie wysoce innowacyjną powłokę zewnętrzną z polietylenu HDPE wypełnioną wzmocnionym betonem o zmiennej gęstości. Główne zalety nowych obciążników to:

  • Zewnętrzna obudowa wykonana jest z polietylenu o dużej gęstości, materiału łączącego w sobie wytrzymałość, wyjątkową trwałość oraz nie wymagającego konserwacji,
  • Są odporne na wstrząsy, czas, pęknięcia i odpryski,
  • Skład mieszanki betonowej różni się gęstością w zależności od pożądanej masy,
  • Ich nowoczesne i eleganckie kształty zapewniają bardzo doskonały wygląd pasujący do ogólnego wyglądu dzisiejszego ciągnika, kompaktowy, mocny i ergonomiczny,
  • Są odporne na warunki atmosferyczne i zmianę koloru oraz wytrzymały na wstrząsy, zadrapania i zadrapania.

Nowe obciążniki będą dostępne zarówno z pojemnikiem na narzędzia jak i bez niego. Główna premiera nowych obciążników serii RT odbędzie się podczas listopadowych targów Agritechnica w Hanowerze. Zapraszamy na nasze stoisko w hali D, stoisko D12.