SGB Leasing uruchamia nową stronę internetową

31.05.2019

Firma SGB Leasing informuje o uruchomieniu całkowicie odmienionej strony internetowej www.sgbleasing.pl . W porównaniu do poprzedniej wersji charakteryzuje się nową, atrakcyjną szatą graficzną, bardziej intuicyjnym menu, lepszym pozycjonowaniem oraz treścią dostosowaną dokładnie do tego czego najczęściej poszukują nasi klienci.

Przy budowie nowej witryny firma starała się przede wszystkim, aby była ona przyjazna, użyteczna i atrakcyjna dla Klienta, który tutaj łatwo i szybko znajdzie wszystkie niezbędne informacje. Klienci bez problemu znajdą między innymi najważniejsze informacje na temat oferty produktowej, niezbędne formularze i dokumenty do pobrania, najważniejsze kontakty, kalkulator umożliwiający wstępną kalkulację oferty, ciekawe artykuły branżowe w nowej sekcji jaką jest Blog oraz wyczerpujące odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Przedstawiciel SGB Leasing wierzą, że nowa strona internetowa zostanie pozytywnie odebrana przez Klientów i będzie dla nich źródłem informacji zarówno o leasingu jak i sektorze rolniczym.

Zachęcamy do zapoznanie się ze stroną: www.sgbleasing.pl