Aktualności

Współpraca między Polską Izbą Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych a Expo Mazury S.A. przedłużona

19.02.2018

Umowa o współpracy przy wystawie MAZURSKIE AGRO SHOW pomiędzy Polską Izbą Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych a Expo Mazury S.A. została przedłużona do 2025 roku. Oznacza to, że kolejne edycje wystawy Mazurskie AGRO SHOW w ciągu najbliższych siedmiu lat będą nadal odbywać się w centrum targowo-konferencyjnym w Ostródzie.

MAZURSKIE AGRO SHOW to największe targi maszyn i urządzeń rolniczych w regionie Warmii i Mazur, stworzone z myślą o rolnikach z województwa warmińsko-mazurskiego i województw ościennych, a także przeznaczone dla regionalnych dystrybutorów czołowych krajowych i zagranicznych marek maszyn i urządzeń rolniczych, producentów nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin i innych firm z szeroko pojętej branży rolniczej. Podczas edycji 2018 swoją ofertę zaprezentowało 230 firm, a targi odwiedziło 41 336 osób.
W dniu 10.02.2018 r. podpisano także list intencyjny o współpracy między Polską Izbą Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych a Expo Mazury S.A., związany z organizacją jesiennych targów hodowlanych Zagroda (20-21.10.2018).