Co nowego u członków?

17.07.2019

HORSCH – rekordowa inwestycja w siedzibie firmy w Schwandorfie

HORSCH Maschinen GmbH inwestuje około 23 miliony euro w rozbudowę zakładu produkcyjnego w Schwandorfie. Do połowy 2020 roku powstaną trzy kluczowe projekty bardzo istotne dla dalszego rozwoju przedsiębiorstwa. Centralnym przedsięwzięciem będzie tak zwana „fabryka w lesie”, której oficjalne i uroczyste rozpoczęcie budowy nastąpiło 16.10.2018 roku.

Czytaj więcej
15.07.2019

SaMASZ mistrzem w branży Agro

W ciągu dwóch dni 14-15 czerwca 2019 firmy z branży rolniczej rywalizowały o puchar Kramp Agro Cup 2019 w piłce nożnej. Areną zmagań były świetnie przygotowane boiska Pogoni Siedlce. SaMASZ zakończył Turniej zwycięskim drugim miejscem oraz zdobył mistrzostwo wśród firm z branży AGRO.

Czytaj więcej
13.07.2019

Rozrzutnik obornika Euromilk Buffalo RX 2400 HD

Firma EUROMILK prezentuje jeden z największych w swojej ofercie modeli rozrzutnika – EM Buffalo RX 2400 HD. Rozrzutnik, o imponującej pojemności 24,2 m3 oraz ładowności 20 t wyposażony został w zawieszenie tridem skrętny wymuszony hydraulicznie, co dodatkowo potęguje walory jakościowe i funkcjonalne maszyny.

Czytaj więcej
12.07.2019

AgroCZAS 2019 za nami ;-)

6 i 7 czerwca w Nowej Wsi Małej k. Grodkowa, odbyła się czwarta edycja flagowej imprezy AGROCZAS organizowanej przez firmę Agro-As. Tegoroczna impreza odbywała się pod hasłem:
„Międzypokoleniowa platforma wymiany wiedzy i doświadczeń, realizowana w ramach procesów sukcesji w gospodarstwach i firmach”.

Czytaj więcej
25.06.2019

Teraz Polska dla Swimera

Toruńska firma Swimer laureatem konkursu Teraz Polska. Nagrodzono ją za wysokiej jakości zbiorniki z polietylenu przeznaczone do magazynowania i dystrybucji oleju napędowego. Galę wręczenia tych prestiżowych nagród zorganizowano 3 czerwca w Teatrze Wielkim w Warszawie. Laureaci odebrali wyróżnienia z rąk Przewodniczącego Kapituły prof. Michała Kleibera oraz Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda.

Czytaj więcej
31.05.2019

SGB Leasing uruchamia nową stronę internetową

Firma SGB Leasing informuje o uruchomieniu całkowicie odmienionej strony internetowej www.sgbleasing.pl . W porównaniu do poprzedniej wersji charakteryzuje się nową, atrakcyjną szatą graficzną, bardziej intuicyjnym menu, lepszym pozycjonowaniem oraz treścią dostosowaną dokładnie do tego czego najczęściej poszukują nasi klienci.

Czytaj więcej