Co nowego u członków?

01.04.2022

Nowe opakowania produktów firmy Fuchs.

Właściciele maszyn rolniczych są coraz bardziej wymagający, cenią swój czas a jednocześnie dbają o swoje maszyny. Czytelna etykieta ułatwia wybór odpowiedniego środka smarnego na sklepowej półce. Nie bez znaczenia jest również ekologia i ergonomia. Uwzględniając te potrzeby, firma FUCHS wychodzi z ofertą nowych opakowań dla produktów AGRIFARM.

Czytaj więcej
30.03.2022

Złoto dla marki New Holland Agriculture

Rok 2021 zakończył się niekwestionowaną dominacją marki New Holland, która została liderem po raz trzynasty z rzędu, z wynikiem 2521 zarejestrowanych nowych ciągników rolniczych. Łącznie, w okresie od stycznia do grudnia, polscy rolnicy zarejestrowali 14074 nowych ciągników.

Czytaj więcej
30.03.2022

AMAZONE rozszerza asortyment – Centaya-C do łączonego wysiewu

AMAZONE rozszerza asortyment pneumatycznych nabudowanych siewników o nowy Centaya-C. Cechą szczególną agregatu uprawowo-siewnego jest nowy dwukomorowy zbiornik o pojemności 2000 litrów. Dzięki temu możliwa jest aplikacja kilku mediów w jednym przejeździe. Nowy Centaya-C Super jest dostępny w szerokościach roboczych 3, 3,5 i 4 m.

Czytaj więcej
20.01.2022

Namyslo nie zwalnia tempa

Producent maszyn rolniczych Namyslo z Biedrzychowic w województwie opolskim nie zwalnia tempa. Mimo trudnego ubiegłego roku firma nie ustępuje pola konkurencji i zapowiada dalszy rozwój.

Czytaj więcej