Co nowego u członków?

15.10.2021

Jubileusz 30 -lecia autoryzowanego Dealera maszyn marki New Holland firmy Agros-Wrońscy

Przekazaniem symbolicznej pałeczki sztafetowej młodemu pokoleniu dokonała się zmiana sterów w firmie Agros-Wrońscy. Jan i Maria Wrońscy założyciele jednej z największych i najstarszych firm dystrybuujących sprzęt rolniczy marki New Holland w Polsce Południowej, podczas jubileuszu 30-lecia firmy, w obecności Klientów, partnerów i pracowników przekazali firmę swoim następcom.

Czytaj więcej
12.10.2021

Dni otwarte w PH AGROSKŁAD!

W mijającym czasie w centrali firmy w Ujeździe oraz w oddziale w Łowiczu odbył się wyjątkowy event – DNI OTWARTE. To jedne z najważniejszych wydarzeń odbywających się w firmie, przestrzeń do prezentacji dokonań firmy, możliwość dyskusji, uzyskania doradztwa w zakresie oferowanych produktów i usług. Takie spotkanie to też doskonała okazja do poznania firmy od środka, jej pracowników oraz oferty produktowej, którą firma stale poszerza dostosowując się do oczekiwań klientów.

Czytaj więcej
09.07.2021

Easy Care – nowy pakiet usług Manitou Group

Z początkiem 2021 do portfela usług oferowanych przez Manitou Group dodaliśmy nowy pakiet usług – Easy Care. O tym czym jest, co wchodzi w jego skład i dlaczego warto w niego zainwestować opowie Manager rynku rolniczego Manitou Polska – Wojciech Mańkiewicz.

Czytaj więcej
05.07.2021

90 lat działalności Fuchs Oil Corporation

FUCHS Oil Corporation już od 90 lat dostarcza sprawdzone rozwiązania i innowacje. Na przestrzeni dziesiątek lat dzięki ciągłemu rozwojowi dostarcza najlepsze rozwiązania do szerokiej gamy urządzeń, przekładni czy pojazdów. 90 lat pracy pozwoliło FUCHS Oil Corporation na międzynarodową ekspansję i dostarczanie produktów o najwyższej jakości. Na rynku rolniczym produkty FUCHS znane są głównie dzięki produktom linii AGRIFARM.

Czytaj więcej