Co nowego u członków?

11.10.2018

GRIMME rozpoczyna produkcję w Chinach

W obecności ponad 200 wysokiej rangi gości i pracowników GRIMME China Franz, Christine i Christoph Grimme otworzyli ultra-nowoczesną 12.500 metrów kwadratowych fabrykę w Tianjin (130 km na południowy wschód od Pekinu).

Czytaj więcej
18.04.2018

Nowa fabryka firmy SaMASZ

Piątek, 13 kwietnia to szczęśliwa data dla SaMASZu. W tym dniu firma celebrowała otwarcie nowej fabryki w Zabłudowie. To obiekt klasy premium, który z czasem pozwoli firmie podwoić lub nawet potroić produkcję. W uroczystości wzięło udział ponad 400 gości, m.in. przedstawicieli ministerstwa, agencji rządowych, władz wojewódzkich, miejskich, samorządowych, kościelnych, władz wyższych uczelni i szkół, sektora bankowego, organizacji okołobiznesowych, przedsiębiorców z regionu oraz przedstawicieli mediów.

Czytaj więcej
11.04.2018

Dni otwarte w firmie Agromix

Na dobry początek wiosny dobrze było wybrać się do firmy Agromix z Rojęczyna, gdzie podczas dnia otwartego zaprezentowano nowe oraz sprawdzone rozwiązania na rynku maszyn rolniczych. Dla zwiedzających przygotowano kilka niespodzianek.

Czytaj więcej
27.02.2018

Otwarcie nowej hali w zakładach Bury Maszyny Rolnicze.

23 lutego 2018 roku otwarto nową halę w zakładach Bury Maszyny Rolnicze w Woźniakowie pod Kutnem. Nowy obiekt producenta opryskiwaczy i sprzętu uprawowego ma 2000 metrów kwadratowych powierzchni.
Inwestycja obejmowała budowę nowej hali, ale również jej wyposażenie. W nowej hali znajdzie się sekcja montażowa, magazyn części zamiennych oraz stanowisko do końcowej kontroli opryskiwaczy sadowniczych i rolniczych.

Czytaj więcej
04.07.2017

Horsch powołał Interkulturowy Program Nauczania

W Schwandorfie HORSCH powołał do życia Interkulturowy Program Nauczania, za który został wyróżniony najważniejszą w Niemczech nagrodą „Human-Ressourscen – Excellence Award HR”. Nagroda została przyznana za zwycięstwo w kategorii „Innowacja” i podkreśla innowacyjny charakter firmy, która może stanowić wzór odwagi, wytrwałości i pasji.

Czytaj więcej
31.05.2017

Nowa fabryka SaMASZ rośnie w oczach.

Trwają prace budowlane nowej fabryki SaMASZ w gminie Zabłudów. Już w IV kwartale 2017 roku planowana jest przeprowadzka. Budowa rozpoczęła się w czerwcu 2016 r., a zakończenie prac przewidywane jest na IV kwartał 2017 r. Wtedy też nowa fabryka powinna produkować ponad 10 tysięcy maszyn rocznie.

Czytaj więcej