Co nowego u członków?

22.04.2024

Robotyczne rozwiązania i technologia AI dla rolnictwa – partnerski projekt Sieci Badawczej Łukasiewicz – Poznańskiego Instytutu Technologicznego

Cyfryzacja i robotyzacja to wyzwania XXI wieku, które nie ominą również rolnictwa. Ich celem jest optymalizacja i zwiększenie jakości produkcji, zmniejszenie zatrudnienia oraz ograniczenie presji środowiskowej. Innowacyjne technologie, tj. Internet Rzeczy (IoT), technologie satelitarne, przetwarzanie w chmurze czy sztuczna inteligencja przyczynią się do rozwoju rolnictwa.

Czytaj więcej
19.04.2024

Udane rozpoczęcie roku w firmie AGROKOWALSKI

Firma AGROKOWALSKI Sp. z o.o. bardzo udanie rozpoczęła obecny rok. Przede wszystkim produkcja w firmie działa nieustannie i stale realizuje kolejne duże zamówienia. Obecnie produkuje ogromną liczbę pozycji dla największych firm europejskich i jednocześnie regularnie pozyskuje nowych odbiorców.

Czytaj więcej
16.04.2024

Nowy sklep internetowy firmy SIPMA

irma SIPMA, producent maszyn rolniczych oraz wałów przegubowo-teleskopowych stale wprowadza nowe rozwiązania dla swoich klientów. Jednym nich było uruchomienie na początku bieżącego roku nowego sklepu internetowego.

Czytaj więcej
15.04.2024

Najnowsze modele marki LS Tractor już w Polsce

Po długim wyczekiwaniu nareszcie dotarła do nas dostawa trzech wyjątkowych modeli marki LS Tractor. Oprócz znanego już modelu XU6168 o mocy 68 KM oferta wzbogaciła się o nowości! Pierwszy raz w Polsce LS MT5 o mocy 73 KM oraz premierowy model – wyjątkowy ciągnik LS Tractor MT7 o mocy 101 KM.

Czytaj więcej
10.04.2024

Sukcesy SF-Filter na targach

Firma SF-Filter w pierwszym kwartale nowego 2024 roku zdążyła wziąć udział w Targach Kieleckich Agro-Tech oraz Regionalnych Targach Pracy, które odbyły się na początku kwietnia i miały miejsce w Lubinie.

Czytaj więcej
05.04.2024

Nowoczesne centrum obróbki firmy Horsch

Budowę nowoczesnego centrum obróbki powierzchni w fabryce w Schwandorfie rozpoczęto w maju 2022 r. Aby sprostać wzrastającemu zapotrzebowaniu i zabezpieczyć moce produkcyjne, firma HORSCH zbudowała halę o powierzchni 12 000 m2 wyposażoną w najnowocześniejszą technologię służącą do powlekania farbami mokrymi i proszkowymi.

Czytaj więcej
03.04.2024

Nowy siewnik firmy Amazone

Cataya Special EcoLine to nowy, nabudowany siewnik firmy Amazone. Wraz z nim firma prezentuje niedrogą maszynę w serii agregatów uprawowo-siewnych, uzupełniając w ten sposób swoją ofertę w tej linii o najbardziej podstawowe urządzenie. Nowa wersja wyposażenia idzie również w ślady sprawdzonego zestawu z siewnikiem nabudowanym AD.

Czytaj więcej
14.02.2024

Statuetki „Kłosów” New Holland rozdane

Po raz kolejny przyznane zostały statuetki „Kłosów” dla najlepszych dealerów New Holland. Wręczono je podczas dorocznej gali dealerów marki, która odbyła się 6 lutego bieżącego roku w Warszawie. Spotkanie otworzyła konferencja, w której brali udział wszyscy dealerzy oraz przedstawiciele marki New Holland.

Czytaj więcej