Co nowego u członków?

15.10.2019

Nowoczesna linia produkcyjna kombajnów CX New Holland

W płockiej fabryce CNH Industrial otwarto nową halę produkcyjną. Z nowoczesnej linii produkcyjnej zjeżdżają już kombajny New Holland z serii CX – CX5 i CX6. 12 września odbyła się uroczysta inauguracja, podczas której świętowano także 20-lecie marki New Holland w Polsce. Spotkanie było okazją do podsumowania dwóch dekad rozwoju marki oraz zaprezentowania planów koncernu CNH Industrial. Hasło wydarzenia – liderzy na każdym polu, zapowiada kolejne wyzwania.

Czytaj więcej
07.10.2019

Nowe maszyny marki Euromilk już na rynku

Owijarka z bocznym załadunkiem EM SPIDER oraz wóz paszowy poziomy EM PUMA, to dwie nowe maszyny marki Euromilk. W nowych modelach zastosowano unikalne rozwiązania. Euromilk jest firmą rodzinną, zajmującą się dostawą kompletnych i specjalistycznych rozwiązań dla gospodarstw ukierunkowanych na wydajną produkcję mleka. Właścicielem marki Euromilk jest Gama Group.

Czytaj więcej
04.10.2019

Doroczne seminaria Horsch – korzyści z międzyplonów

Tradycyjnie w Sitzenhofie w ramach corocznego spotkania z rolnikami SEMINARIA HORSCH wszystkie miejsca były zajęte. Seminaria HORSCH stały się w międzyczasie stałym punktem programu imprez szkoleniowych, które odwiedzają niemiecko-języczni klienci i rolnicy. Podczas gdy prawie wszyscy mówcy zajmowali się praktyczną stroną digitalizacji w szerokim tego słowa znaczeniu, dzień rozpoczął się wykładem o uprawie roślin.

Czytaj więcej
03.10.2019

BezTarcia.pl – portal ekspercki marki FUCHS

Marka FUCHS – znana z produkcji wysokiej jakości środków smarnych – prowadzi portal BezTarcia.pl. Publikowane tam artykuły skierowane są do osób interesujących się szeroko rozumianą techniką i będących na różnym poziomie zaawansowania. To serwis zarówno dla zawodowców, jak i pasjonatów nowych technologii.

Czytaj więcej
01.10.2019

20 lat ALDO – rodzinnej firmy z Kurpi

Firma ALDO to nowoczesne rodzinne przedsiębiorstwo z północnego Mazowsza. W tym roku ALDO świętuje jubileusz 20-lecia działalności. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 130 osób i prowadzi działalność w czterech lokalizacjach – Surowe,Myszyniec, Mrągowo i Ełk, obejmując swoim zasięgiem teren kilkudziesięciu powiatówna styku województw mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

Czytaj więcej
27.09.2019

Joskin – hybrydowy napęd w transporcie rolnym

Grupa Joskin, specjalizująca się w produkcji sprzętu do transportu i do rozprowadzania nawozów naturalnych, oferuje możliwość wyposażenia swojej gamy transportowej w osie napędowe z napędem elektrycznym. To kolejne nowatorskie rozwiązanie, które proponuje Joskin.

Czytaj więcej
17.07.2019

HORSCH – rekordowa inwestycja w siedzibie firmy w Schwandorfie

HORSCH Maschinen GmbH inwestuje około 23 miliony euro w rozbudowę zakładu produkcyjnego w Schwandorfie. Do połowy 2020 roku powstaną trzy kluczowe projekty bardzo istotne dla dalszego rozwoju przedsiębiorstwa. Centralnym przedsięwzięciem będzie tak zwana „fabryka w lesie”, której oficjalne i uroczyste rozpoczęcie budowy nastąpiło 16.10.2018 roku.

Czytaj więcej
15.07.2019

SaMASZ mistrzem w branży Agro

W ciągu dwóch dni 14-15 czerwca 2019 firmy z branży rolniczej rywalizowały o puchar Kramp Agro Cup 2019 w piłce nożnej. Areną zmagań były świetnie przygotowane boiska Pogoni Siedlce. SaMASZ zakończył Turniej zwycięskim drugim miejscem oraz zdobył mistrzostwo wśród firm z branży AGRO.

Czytaj więcej