Co nowego u członków?

25.06.2019

Teraz Polska dla Swimera

Toruńska firma Swimer laureatem konkursu Teraz Polska. Nagrodzono ją za wysokiej jakości zbiorniki z polietylenu przeznaczone do magazynowania i dystrybucji oleju napędowego. Galę wręczenia tych prestiżowych nagród zorganizowano 3 czerwca w Teatrze Wielkim w Warszawie. Laureaci odebrali wyróżnienia z rąk Przewodniczącego Kapituły prof. Michała Kleibera oraz Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda.

Czytaj więcej
31.05.2019

SGB Leasing uruchamia nową stronę internetową

Firma SGB Leasing informuje o uruchomieniu całkowicie odmienionej strony internetowej www.sgbleasing.pl . W porównaniu do poprzedniej wersji charakteryzuje się nową, atrakcyjną szatą graficzną, bardziej intuicyjnym menu, lepszym pozycjonowaniem oraz treścią dostosowaną dokładnie do tego czego najczęściej poszukują nasi klienci.

Czytaj więcej
15.04.2019

AGROMIX Rojęczyn – 30 lat z rolnikami!

30 lat temu witało swoich pierwszych klientów niewielkie wówczas przedsiębiorstwo Agromix z Rojęczyna, które podjęło się sprzedaży maszyn rolniczych. Przez ten czas ściśle współpracując z rolnikami, a także z producentami znanych marek, zdobywało kolejne doświadczenia, rozszerzało gamę oferowanego sprzętu i usług, aż stało się dobrze znanym i liczącym się na rynku graczem.

Czytaj więcej
04.02.2019

Dni otwarte w firmie Joskin

Belgijska Grupa Joskin – lider w produkcji maszyn rolniczych, które eksportuje do ponad 60 krajów, działa od pięćdziesięciu lat na rynku światowym, a od dwudziestu prowadzi zakład produkcyjny w Polsce. Z okazji tego podwójnego jubileuszu firma Joskin Polska z Trzcianki po raz pierwszy otworzy swoje podwoje dla szerokiej publiczności.

Czytaj więcej
17.12.2018

SaMASZ prezentuje nowości na targach Agromek i Agrama, 2018

Na przełomie listopada i grudnia, podczas targów Agrama w Szwajcarii i Agromek w Danii SaMASZ zaprezentował zarówno dobrze znane maszyny zielonkowe i komunalne, jak również nowości. Premierą, która budziła ogromne zainteresowanie wśród zwiedzających, była kosiarka dyskowa
Alpina 300.

Czytaj więcej